Máme pro Vás otevřeno:
Ponděli–Pátek: 9–21 hodin | Sobota: zavřeno Neděle: 10–20 hodin (po dobu letních prázdnin zavřeno)

Posilovna

Posilovna

Masáže

Masáže

Solárium

Solárium

Infrasauna

Infrasauna

Masáže

Goldios logo

Na masáže používám vysokovibrační bylinné olejové maceráty obohacené esencemi z květin a bylin, rostoucích divoce v lese a na zahrádce. K ošetření pouštím hudbu která je nahraná v léčivých solfeggio frekvencích. Přestože jsou aroma-bylinné oleje a hudební frekvence nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do našeho podvědomí. Uvolnit mysl, tělo a pozvednout ducha. Kombinace terapie na této úrovni napomáhá celkovému uvolnění a tím aktivaci samoléčícího procesu v těle.

Všechna ošetření jsou možná v délce trvání: 

55 min: 990,–

75 min: 1 290,–

90 min: 1 490,– 

goldios 09

Mantic Masáž

Účinky této procedury pocítíme v těle na všech úrovních – fyzické, energetické a duševní. Systém masáže je důmyslně vystaven dle znalosti o systému fungovaní lidského těla jako celku a využívá přesně cílené hmaty a intuici, kam jít a co nechat být. Toto ošetření nás přivádí k sobě samým a pomáhá nacházet východiska a řešení. Je důležitým pomocníkem moderní doby při zvládaní nemoci psychosomatického původu jež mají původ ve stresu, napětí a vyčerpání.

goldios 15

Masáž spojená s Kranio

90minutové ošetření, které začínám masáží a potom přichází kranio ošetření. Tato metoda je velmi účinná a pracuje jak na fyzické tak na energetické úrovni. (Velmi doporučuji)

goldios 16

Masáže – holistická / relaxační, deep tissue (hloubková), reflexologie

Relaxační masáž Podle osobní potřeby, výběru a požadavku klienta nabízím:

Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu.

Deep tissue – což je masážní technika, která se zaměřuje na hlubší vrstvy svalové tkáně, odstraňuje chronické napětí ve svalových vláknech, šlachách či vazech. Pomocí pomalého tlaku a masáží pomocí (prstu, loktu, předloktí) může být masáž velmi intenzivní.

Reflexologie – je masáž plosek nohou. Vychází z poznatku, že všechna zakončení lidského těla vyúsťují do reflexních plosek, které odpovídají příslušným orgánům nebo oblastem těla. Po masáži má člověk pocit lehkých nohou.

goldios 15

Kranio / sakrální terapie

Kranio-sakrální terapie (cranio / lebka a sacrum / kost křížová) je velmi jemná metoda, ovlivňující psychický i fyzický stav člověka. Technika terapie je zaměřena na nejvyšší možnou harmonizaci, pulzující energii a hluboké uvolnění těla. Tím dochází k aktivaci vlastních samoléčebných schopností těla. V terapii dochází k uvolňování fyzického napětí, starých vzpomínek a traumat uložených v těle. Nabízí také somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností, které vznikají v důsledku přetížení, úrazu, nebo emočního vypětí.

goldios 16

Celková harmonizace

Tato technika vyvážení a aktivace samo léčícího procesu je přenos a doplnění energie skrze ruce, kde je vkládán plný čistý záměr k uzdravení a vyvážení. Vyrovnaní hladin mozkových hemisfér do rovnováhy a pročištění energetických center, meridiánu, až po znovu nabytí plné jasnosti stavu fyzického těla do plné čistoty zdraví a podstaty čistého bytí.

Goldios objednávky

Objednávky

T.: 778 036 138
E: golddios2015@gmail.com